KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9197089

nr 919 7089

Pastell

Oidentifierad konstnär. , signerad. -52, 46x60

Utrop:

800 kr

måndag 20 oktober 2014
kl 20:39:16